na web.png
banner pgn.png
zebra nejmenší.jpg
Milí přátelé Zebry,
zasílejte také své tipy pro Liberecké rodiče s fotografiemi. Spolu vytvoříme pomocníka pro dlouhé chvíle s dětmi.
Vše můžete zasílat na email: zebra.edan@email.cz
nechceme na zebře chybět.png
Tipy na trávení volného času s dětmi v Liberci.
Zebra Edan je Blog s ověřenými místy jedné Liberecké mamky a odzkoušené rodiči. 
20. 02. 2019     AKTUALIZOVÁNO: LUNAPARK 
Nedávno jsme po dlouhé době měli možnost navštívit Lunapark v Babylonu, kde se pořádala dětská oslava narozenin. Všechny děti si to užily do vyčerpání a aktuální foto a více informací o Lunaparku najdete v sekci Pod střechou / zábava.
04. 11. 2018     AKTUALIZOVÁNO: CVIČENÍ PRO MAMINKY 
Aktualizovala jsem pro vás přehled cvičení pro maminky po porodu, nebo maminky, které chtějí cvičit, ale nemají hlídání. Na cvičení, kam si můžete vzít děti sebou se můžete podívat v sekci Aktivity / pro rodiče.
minicestovatel.jpg
04. 11. 2018     AKTUALIZOVÁNO: CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ 
Aktualizovala jsem pro vás přehled cvičení pro těhotné. Podívat se můžete v sekci Aktivity / pro rodiče.
24. 01. 2018     NOVÉ: KAVÁRNA V PATŘE
Jupí, další návštěva kavárny v centru Liberce. Věděli jste, že naproti OC Forum v "lodi" je chráněná kavárna s pěkným a velkým koutkem pro vaše nejmenší? Informace a foto z naší návštěvy najdete v sekci Restaurace, kavárny / kavárny.
11. 04. 2018     NOVĚ: ČLÁNEK JAK VYBRAT DĚTSKÉ NÁUŠNIČKY
Nově pro vás přinášíme novou rubriku články, která bude přinášek praktické informace. Jako první odborníci na dětské náušničky z Cutie pro vás sepsali praktický článek jak a kdy na náušničky u malých dětí.
15. 01. 2018     AKTUALIZOVÁNO: PAUSE CAFÉ
Po delší pauze jsem s dětmi navštívila PAUSE CAFÉ, které nedávno prošlo proměnou. Byla to trochu divoká návštěva, jelikož děti po delší době viděly svět a myslela jsem že to tam převrátí naruby :) . Díky milé a trpělivé obsluze, hezkému koutku a kafíčku jsem to zvládla s klidem. Aktuální foto a informace najdete v sekci Restaurace, kavárny / kavárny.
10. 09. 2017     NOVÉ: CUKRÁRNA RETRO HARMONIE
Náhodou jsme jeli okolo cukrárny za Decathlonem, tak jsme ji rovnou vyzkoušeli. Cukrárna je to klasická, ale její venkovní posezení naše děti úplně dostalo. Ani zmrzku nedojedly a musely hned na tu super venkovní a krytou prolézačku. No další týden jsme museli zase, a tentokrát i na zákusek :).  Více o cukrárně najdete v sekci Restaurace, kavárny / kavárny.
18. 07. 2017     NOVÉ: JONSDORF - MOTÝLÍ DŮM
Na začátku léta jsme výletili v Jonsdorfu. Podívejte se na tipy i fotky z výletu v sekci  Tipy na výlety / zajímavé cíle.
Texty, fotografie a další data ze stránek zebra-edan.cz je možné použít pouze se souhlasem provozovatele stránek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one