na web.png
banner pgn.png
zebra nejmenší.jpg
Milí přátelé Zebry,
zasílejte také své tipy pro Liberecké rodiče s fotografiemi. Spolu vytvoříme pomocníka pro dlouhé chvíle s dětmi.
Vše můžete zasílat na email: zebra.edan@email.cz
nechceme na zebře chybět.png
Tipy na trávení volného času s dětmi v Liberci.
Zebra Edan je Blog s ověřenými místy jedné Liberecké mamky, dětmi a dalšími rodiči. 
AKTUALITY
Nenechte si ujít:
Veletrh dětské knihy v Liberci 
5. - 7. června, areál Lidových sadů.
 Téma letošního roku je „Pohádka –vrátka do světa fantazie“. 

 
DOPOLEDNÍ PROGRAM - Pro školní skupiny
ODPOLEDNÍ PROGRAM - divadelní představení, vystoupení dětí z MŠ, výtvarné dílny, burza knih a časopisů. Taktéž se můžete těšit na autogramiádu a besedu se spisovatelem Jiřím Žáčkem. Samozřejmostí je nabídka knih, deskových her, regionálních omalovánek a mnoho dalšího.
ODPOLEDNÍ PROGRAM SI PROHLÉDNĚTE ZDE


 
14. 05. 2019     NOVÉ: HŘIŠTĚ - PARK BUDYŠÍNSKÁ 
V parku Budyšínská poblíž plaveckého bazénu najdete hezké dětské hřiště. Foto hřiště mi poslala Anna Š. Prohlédněte si je v sekci Když je venku pěkně / Hřiště.
09. 05. 2019     AKTUALIZOVÁNO: RESTAURACE ANANDA
Po delší pauze jsem s dětmi navštívila vegetariánskou restauraci Ananda v centru Liberce. Jídlo pořád dobré, dětský koutek je nyní nově přestěhovaný ještě více v zadní části restaurace. Restaurace Ananda a foto z návštěvy najdete v sekci Restaurace.
03. 04. 2019     NOVÉ: LESOPARK HORKA
Lesopark ve Světlé pod Ještědem s nádhetnými přírodními atrakcemi pro děti včetně poznávací ekostezky nás úplně nadchnul. Doporučuji jako lehčí výlet s dětmi, které budou nadšené! Více informací a foto z návštěvy najdete v sekci Tipy na výlety / zajímavé cíle.
minicestovatel.jpg
25. 03. 2019     NOVÉ: CUKRÁRNA ZA PLOTEM
Navštívila jsem s dětmi novou cukrárnu v Nových Vratislavicích a mohu jen doporučit. Cukrárna se nachází v blízkosti parku a hned u tamvajové zastávky v Domově důchodců. V cukrárně nechybí hezký dětský koutek.  Více o cukrárně najdete v sekci Restaurace, kavárny / kavárny.
01. 03. 2019     AKTUALIZOVÁNO: JONSDORF - MOTÝLÍ DŮM
Motýlí dům se nám líbí a proto se tam rádi vracíme. Lehce jsem aktualizovala a přidala nové fotky. Podívejte se na tipy i fotky z výletu v sekci  Tipy na výlety / zajímavé cíle.
20. 02. 2019     AKTUALIZOVÁNO: LUNAPARK 
Nedávno jsme po dlouhé době měli možnost navštívit Lunapark v Babylonu, kde se pořádala dětská oslava narozenin. Všechny děti si to užily do vyčerpání a aktuální foto a více informací o Lunaparku najdete v sekci Pod střechou / zábava.
11. 04. 2018     NOVĚ: ČLÁNEK JAK VYBRAT DĚTSKÉ NÁUŠNIČKY
Nově pro vás přinášíme novou rubriku články, která bude přinášek praktické informace. Jako první odborníci na dětské náušničky z Cutie pro vás sepsali praktický článek jak a kdy na náušničky u malých dětí.
Texty, fotografie a další data ze stránek zebra-edan.cz je možné použít pouze se souhlasem provozovatele stránek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one