na web.png
banner pgn.png
banner inst.png
zebra nejmenší.jpg
Milí přátelé Zebry,
zasílejte také své tipy pro Liberecké rodiče s fotografiemi. Spolu vytvoříme pomocníka pro dlouhé chvíle s dětmi.
Vše můžete zasílat na email: zebra.edan@email.cz
nechceme na zebře chybět.png

Vybíráme dětské náušničky

nausnicky-berusky.jpg
Ve spolupráci s libereckou firmou Danfil Jewellery,
která vyrábí krásné dětské náušničky, jsme pro vás připravili praktický návod, jak vybrat náušničky pro vaše malé princezničky.
První náušničky

Na své první náušničky si vzpomene snad každá žena, která je jako malá nosila. Ať už byly po babičce nebo mamince, nikdy na ně nezapomenete, jelikož jde o krásnou a významnou památku. Dopřejte i vy své dceři náušničky, na které bude s láskou vzpomínat a stanou se rodinným klenotem. Aby takové náušničky vydrželi v rodinně několik generací, je nutné vybrat opravdu kvalitní, zlaté a ideálně přímo od výrobce. 

V Liberci naštěstí takového máme - www.cutie.cz Jejich náušničky jsou oblíbené nejen v Česku, ale i dalších evropských zemích. A kdybyste si nevybrali z nabídky asi 15 000 náušniček, tak si můžete navrhnout vlastní z pohodlí domova https://www.cutie.cz/konfigurator/.
Náušničky Cutie srdíčka
Náušničky Cutie srdíčka
Kdy nechat propíchnout

Narodila se vám holčička? Gratulujeme! Určitě už přemýšlíte, jestli jí nechat ouška propíchnout nebo zda to necháte na ní, až se bude moci rozhodnout sama. Pokud se rozhodnete pro první variantu, tak přemýšlíte, kdy je nejlepší doba nechat její ouška propíchnout. Odborníci doporučují začít řešit propíchnutí nejdříve po třetím měsíci.

Propíchnutí ouška
detske-nausnicky-kacenky.jpg

Každý, kdo řešil výběr prvních náušniček zná dilema, jestli nechat ouško propíchnout nebo náušničky nastřelit. Ani jedna z obou variant není špatná, ale každá má své plusy a mínusy.

Propíchnutí ouška jehlou
Na propíchnutí ouška jehlou si musíte donést vlastní náušničky, které byly ideálně 24 hodin předem naložené v lihu.
 
Výhoda: Propichování ucha je levnější než nastřelení.
Nevýhoda: Propíchnutí je o trochu bolestivější než nastřelení.
Nastřelení prvních náušnic
Nastřelení náušniček je novější metoda vpichu při které se používá speciální nastřelovací pistole. Speciální náušnička, která se nastřeluje, je uložena ve sterilním obalu a v oušku se nechává přibližně 6 týdnů. Poté se vymění za vlastní, ideálně zlaté náušničky.
 
Výhoda:  nastřelení náušniček je velmi rychlé a méně bolestivé.
Nevýhoda: Nastřelení je dražší než propíchnutí jehlou.
Nastřelovací pistole
Nastřelovací pistole
Kde nechat propíchnout ouška

Ouška vaší holčičky nechte propíchnout u specializovaných odborníků, kteří se mohou prokázat certifikátem, že jsou proškolení. Ideální volbou je dětský nebo ušní lékař či specializovaný salon. 

Seznam odborníků s recenzemi maminek naleznete na stránce detskeousko.cz/najit-odborne-pichnuti-ouska. Můžete se tam podělit i o své zkušenosti a přidat recenzi, která pomůže dalším maminkám a tatínkům.

Nenechte vaše větší slečny nosit malé náušničky

Mnoho rodičů zapomíná na to, že první náušničky nemůže vaše holčička nosit když povyroste. Náušničky by měli růst s ní! Malé náušničky totiž mohou tlačit a být nepohodlné. Navíc to ani nevypadá dobře. Proto liberecký výrobce a prodejce dětských náušniček značky Cutie Jewellery nabízí službu, kdy náušničky rostou s vaší holčičkou. A taky je super, že si maminky mohou nechat vyrobit stejné náušničky jako jejich holčičky!

 

Podělte se s námi o vaše zkušenosti v diskuzi pod článkem!

detske-nausnicky-kacenky.jpg
nausnicky-berusky.jpg
nausnicky-cutie-srdicka.jpg
11.04.2018 14:41:09
Monika Petrásková
Texty, fotografie a další data ze stránek zebra-edan.cz je možné použít pouze se souhlasem provozovatele stránek.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one